ZIEMNIACZYSKO 2017

3 września nie mogło nas zabraknąć podczas powiatowej imprezy zwanej Ziemniaczysko pod Lipowcem.

Więcej...

Inauguracja Roku Szkolnego 2017/2018

4 września 2017 r. zainaugurowaliśmy Rok Szkolny 2017/2018 w nowej siedzibie szkoły w Trzebini przy ul. Szkolnej 3 oraz z nową nazwą - Liceum Ogólnokształcące w Trzebini.

Więcej...

Święto Wojska Polskiego

Przedstawiciele Stowarzyszenia proobronno-oświatowego "KADET" brali udział w obchodach Święta Wojska Polskiego w WKU w Oświęcimiu.

Więcej...

Międzynarodowy Obóz Kadetów - Żalgiris 2017

Grupa uczniów z klas mundurowych Liceum Ogólnokształcącego w Trzebini reprezentowała Polskę na Międzynarodowym Obozie Kadetów na Litwie - Żalgiris 2017.

 

 

Więcej...

Pilotażowy program MON dla klas mundurowych

Podczas konferencji w Ostródzie płk mgr inż. Mirosław MIKA – Szef Zespołu ds. Szkolenia Biura do Spraw Proobronnych MON przedstawił i omówił pilotażowy program MON dotyczący wsparcia Certyfikowanych Pionów Wojskowych Klas Mundurowych w szkołach ponadgimnazjalnych, do którego jako jedna z czterech szkół w Małopolsce zakwalifikowane zostało trzebińskie Liceum Ogólnokształcące prowadzone przez nasze stowarzyszenie.

Więcej...

Szkolenia I pomocy przedmedycznej

Klasa ratownictwa medycznego I a podczas zajęć z bandażowania, zaopatrywania ran, ciał obcych, złamań otwartych.

Więcej...

Pro Defense - Ostróda 2017

Od 1 do 4 czerwca 2017 r. w Ostródzie miały miejsce Targi Proobronne - jedyne wydarzenie o takim charakterze w Polsce i Europie. Członkowie Stowarzyszenia proobronno-oświatowego "KADET" mieli przyjemność w nich uczestniczyć.

Więcej...

Obóz szkoleniowy w Zawoi

Uczniowie klas służb mundurowych Liceum Ogólnokształcącego prowadzonego przez nasze stowarzyszenie wczoraj wrócili z czterodniowego obozu szkoleniowego dla klas mundurowych, który odbył się w Zawoi. Przedsięwzięcie to jest inicjatywą Biura do Spraw Proobronnych MON. Szkolenie było prowadzone przez Małopolską LOK - Ligę Obrony Kraju.

Więcej...

Konkurs "Policjanci w służbie historii"

15 maja 2017 r. uczniowie klasy służb mundurowych I b uczestniczyli w warsztatach w ramach przygotowań do konkursu "Policjanci w służbie historii" realizowanego w porozumieniu pomiędzy Instytutem Pamięci Narodowej a Komendą Główną Policji.

Więcej...

V Memoriał im. gen. broni Włodzimierza Potasińskiego

Jesteśmy bardzo dumni, ponieważ nasza wspaniała drużyna zajęła I miejsce w V Memoriale im. gen. broni Włodzimierza Potasińskiego, który odbył się w dniach 27 - 29 kwietnia 2017 r. w Krakowie. Drużyna obroniła I miejsce zdobyte w ubiegłym roku.
GRATULUJEMY!

Więcej...