Szkolenie strzeleckie

Stowarzyszenie proobronno-oświatowe "Kadet" w Chrzanowie zaprasza do udziału w Szkoleniu i Wieloboju Strzeleckim dla członków Stowarzyszeń proobronnych w ramach zadania zleconego przez Ministerstwo Obrony Narodowej.
W/w przedsięwzięcie odbywać się będzie na Strzelnicy Sportowej Pasternik w Krakowie, w dniu 23 września 2017.

 

Więcej...

Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego w Kielcach 5.09.2017

Podczas MSPO  Minister Obrony Narodowej przywitał Kadetów reprezentujących 50 szkół zakwalifikowanych do Pilotażowego Programu MON, wśród nich nasze trzebińskie liceum.

Więcej...

ZIEMNIACZYSKO 2017

3 września nie mogło nas zabraknąć podczas powiatowej imprezy zwanej Ziemniaczysko pod Lipowcem.

Więcej...

Inauguracja Roku Szkolnego 2017/2018

4 września 2017 r. zainaugurowaliśmy Rok Szkolny 2017/2018 w nowej siedzibie szkoły w Trzebini przy ul. Szkolnej 3 oraz z nową nazwą - Liceum Ogólnokształcące w Trzebini.

Więcej...

Święto Wojska Polskiego

Przedstawiciele Stowarzyszenia proobronno-oświatowego "KADET" brali udział w obchodach Święta Wojska Polskiego w WKU w Oświęcimiu.

Więcej...

Międzynarodowy Obóz Kadetów - Żalgiris 2017

Grupa uczniów z klas mundurowych Liceum Ogólnokształcącego w Trzebini reprezentowała Polskę na Międzynarodowym Obozie Kadetów na Litwie - Żalgiris 2017.

 

 

Więcej...

Pilotażowy program MON dla klas mundurowych

Podczas konferencji w Ostródzie płk mgr inż. Mirosław MIKA – Szef Zespołu ds. Szkolenia Biura do Spraw Proobronnych MON przedstawił i omówił pilotażowy program MON dotyczący wsparcia Certyfikowanych Pionów Wojskowych Klas Mundurowych w szkołach ponadgimnazjalnych, do którego jako jedna z czterech szkół w Małopolsce zakwalifikowane zostało trzebińskie Liceum Ogólnokształcące prowadzone przez nasze stowarzyszenie.

Więcej...

Szkolenia I pomocy przedmedycznej

Klasa ratownictwa medycznego I a podczas zajęć z bandażowania, zaopatrywania ran, ciał obcych, złamań otwartych.

Więcej...

Pro Defense - Ostróda 2017

Od 1 do 4 czerwca 2017 r. w Ostródzie miały miejsce Targi Proobronne - jedyne wydarzenie o takim charakterze w Polsce i Europie. Członkowie Stowarzyszenia proobronno-oświatowego "KADET" mieli przyjemność w nich uczestniczyć.

Więcej...

Obóz szkoleniowy w Zawoi

Uczniowie klas służb mundurowych Liceum Ogólnokształcącego prowadzonego przez nasze stowarzyszenie wczoraj wrócili z czterodniowego obozu szkoleniowego dla klas mundurowych, który odbył się w Zawoi. Przedsięwzięcie to jest inicjatywą Biura do Spraw Proobronnych MON. Szkolenie było prowadzone przez Małopolską LOK - Ligę Obrony Kraju.

Więcej...